Malfoj

Data publikacji: 15.10.2020

Malfoj to kociak, który jest mistrzem w przeżywaniu chwili. Kociak, który jest skupiony wyłącznie na „tu i teraz”. Jak się bawi to się bawi i nie w głowie mu zmartwienia, stłuczona łapka, czy przeszkoda w postaci krzesła… A jak śpi – to śpi twardo niczym mały, włochaty kamyczek i wszelkie próby obudzenia go kończą się ewentualną zmianą boczku u śpioszka. Tak. Zazdrościmy mu tych umiejętności, bo my ciągle w popłochu, myślami dwa kroki do przodu lub co gorsza – trzy do tyłu.
Lecz wracając do naszego mruczącego sedna: Malfoj uwielbia harce z innymi maluchami, zabawy, wyścigi i zapasy. Uwielbia by się działo, by wszystko było szybko, mocno i z przytupem. Człowieka też lubi. Chętnie zezwala na mizianie, ale woli by nie trwało TO zbyt długo. Wiadomo przecież, że nasz mały bohater na głowie ma o wiele ważniejsze sprawy niż jakieś tam czułości.
Mały urodził się w maju 2020. Jest wykastrowany, zaszczepiony i zdrowy, testy na FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu, takiego z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kociątko wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!