Mała Mi

Mała Mi

Data publikacji: 31.07.2021

Mała Mi śpi zwinięta w kulkę na parapecie. Zasnęła podczas swojej okiennej warty. Zmęczyła ją osa, która obijała się całe popołudnie o zewnętrzną szybę. Jednak gdy tylko zorientowała się, że jesteśmy w jej pokoju z zaciekawieniem uniosła głowę i miauknęła na przywitanie. Potem szybko wykonała skróconą wersję przeciągania i już jest przy naszych nogach. Mruczy ile sił w brzuszku, głowę zadziera, miękko stąpa, kręcąc piruety, zupełnie niczym ogoniasta baletnica. „Weź mnie na rączki” zadają się mówić jej oczy i ogon. „Miziaj mnie, kochaj i już nigdy nie zostawiaj samiutkiej.”
Mała Mi to przekochane stworzonko. Uwielbia się bawić i kotłować z przyszywaną siostrą – Wiktorią, jednak towarzystwo człowieka też jest dla niej bardzo, ale to bardzo ważne.
Malutka ma za sobą wygraną walkę z FIP-em. Jest zdrowa, zaszczepiona i wykastrowana. Testy na FIV/FeLV są ujemne. Jest przyjaźnie nastawiona do innych kotów. Urodziła się w sierpniu 2020. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Małą Mi wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!