Madagaskar

Madagaskar
Data publikacji: 23.03.2019

Madagaskar ma około pół roku. Urodził się na działkach. Część jego rodzeństwa przepadła bez wieści, część znalazła domki. Ponieważ baliśmy się, że dwa ostatnie kotki też znikną, Madagaskar i Jamajka trafili do fundacji. Mały jest wesoły i ciekawski, uwielbia gry w piłkę i zabawy w wędkowanie. Oczywiście Madagaskar jest rybką, która bez wytchnienia gania przynętę i chce by go łowić, łowić i łowić…

Kociak, z racji na działkowy start, początkowo był troszkę nieufny. Łatwo się płoszył i bał naszych rąk. Lecz teraz, gdy już zrozumiał, że nie żywimy się kociętami, zakrada się na paluszkach, zagląda nam w oczy, unosi ogonek… Pogłaskany po główce przysiada, nachyla łebek, zaczyna mruczeć i zapomina o bożym świecie. Ulega, przyjemniaczkuje, wygina się i strzela baranki.

Madagaskar to kandydat na pierwszorzędnego tulisia i mruczka pełnym pyszczkiem i brzuszkiem. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domku. Opiekuna, który będzie go łowił na wędkę, grał w piłeczki i tulił i miział i kochał…

Madagaskar jest wykastrowany, ma książeczkę zdrowia i czip, testy FIV/FeLV – ujemne. Warunkiem adopcji jest zabezpieczenie okien i balkonu oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Jeśli jesteście zainteresowani młodzieniaszkiem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Madagaskarka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC