Lukas
Data publikacji: 30.08.2019

Hej Człowieki! To ja Lukas. Spójrzcie tylko jaki ze mnie przystojniak! Normalnie aż sam nie mogę się na siebie napatrzeć. Słodki, uroczy, zabawny, z dobrymi manierami… Ciocia mówi, że tylko brać i kochać, bo takiego skarbu jak ja, to ze świecą szukać. Aaa..zapomniałem jeszcze dodać, że jestem najbardziej przytulaśnym kotkiem na świecie. To jak będzie? Skusi się ktoś na taki skarb ze świecą? A może ktoś mnie weźmie razem z moją siostrą bliźniaczką Lilu?

Kocurek ma 16 tygodni, jest zaszczepiony, odrobaczony, ma czip i książeczkę zdrowia. Testy FeLV/FIV są ujemne.

Jeśli jesteście zainteresowani Lukasem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.

A może chcielibyście adoptować Lukasa wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!