Luiza

Data publikacji: 22.07.2020

Luiza urodziła się w kwietniu 2020. Jest troszkę większa i silniejsza od swojej siostrzyczki – Lermy. Pewniej czuje się w naszych objęciach, prędzej relaksuje w naszej obecności, a podniesiona do góry, wyciąga wyprostowane łaputy w kierunku twarzy, jakby i ona chciała nas pomiziać.
Luiza uwielbia zabawy z siostrą. Wspólne szaleństwa, wciskanie łapek w szparę pod drzwiami, czy wyścigi po drapakach, to jest to, co obie lubią najbardziej. Dziewczynki są bardzo ciekawskie i z ogromnym zainteresowaniem śledzą każdy nasz krok w ich pokoju. Gdy już się napatrzą, lub nie daj Boże troszkę znudzą, a my nie złożymy im pokłonów i nie wycałujemy stópek, one podchodzą bliżej, zagajają spojrzeniem, kładą pod nogami…
Luiza jest zdrowa i zaszczepiona. Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu, takiego z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej wydamy ją z siostrzyczką lub jako towarzyszkę do innego, skorego do zabaw kotka.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Luizę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!