Lotka

Data publikacji: 29.08.2021

Asertywna, bezkompromisowa, pewna siebie i przebojowa. Oto Lotka, od której nie jedna z nas mogłaby się wiele nauczyć… Lotka nie rozpamiętuje przeszłości, żyje chwilą, umie okazać wdzięczność za to, co dostaje, ale także postawić wyraźne granice. Lotka umie powiedzieć: „Nie lubię cię drugi kocie, nie podchodź bliżej, bo ugryzę”. Lotka umie powiedzieć: „Ej Ciotka, już mnie ponosiłaś i wycałowałaś, a teraz mnie odstaw, bo sama się odstawię…”
Lotka to typ kociej jedynaczki. Ludzi uwielbia, kocha zabawy, jest ciekawska i energiczna. Drobniutka w budowie, ale silna charakterem… Lotka wie jak poprosić o mizianki i upomnieć się o stosowną dawkę pieszczot. Towarzyszy nam przy wszystkich czynnościach. Robi to albo aktywnie – leżąc pod nogami, albo pasywnie – obserwując z niewielkiej oddali…
Szukamy dla niej domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Lotka powinna być jedynym kotem swoich opiekunów. Urodziła się około maja 2020. Jest wykastrowana, zdrowa (FeLV/FIV -ujemne) i zaszczepiona.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Lotkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!