Lola
Wirtualni opiekunowie Loli:

Pani Nicole A.
Pani Alicja G.
Pani Elżbieta G.
Pan Paweł G.
Pani Ewa M.
Pani Urszula M.
Państwo Marta i Łukasz

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Lola, wraz ze swoją siostrą Tolą, trafiła do Fundacji jako 1,5-miesięczny kociak. Po pewnym czasie znalazła domek – i choć spędziła w nim aż 5 lat, nie okazał się on tym „na zawsze” 💔 Wróciła z adopcji w czerwcu tego roku, a nam towarzyszy poczucie, że zawiedliśmy tę kochaną koteczkę 😢

Lola jest bardzo miziastym stworzeniem – lata młodzieńczych figli ma już za sobą i zamiast ganiać za wędką, woli poleżeć na fotelu, koniecznie w okolicy rąk chętnych do głaskania. Wówczas zaczyna się prężyć i wystawiać brzuch do mizianek. A tak się składa, że ma co wystawiać… Trafiła do nas ze znaczną nadwagą, od początku jednak walczymy z tym stanem i widać już pierwsze efekty 💪🏻 Do porządku udało nam się również doprowadzić jej pyszczek, który wymagał usunięcia części ząbków.

Koteczka ma nieco problemów z brzuchem – jej jelita są bardzo wrażliwe, szczególnie na mięso kurczaka, którego staramy się w związku z powyższym, unikać w jej diecie. Poza tym jednak stan jej zdrowia jest dobry. Jest wykastrowana, a testy na FIV/FeLV ma ujemne.
Szukamy dla niej domu niewychodzącego z zabezpieczonymi oknami i balkonami. Priorytetem jest dla nas znaleźć Loli dom, do którego będzie mogła pójść razem ze swoją siostrą. Zdajemy sobie sprawę, że adopcja dwupaku jest po dwakroć trudniejsza, niż w przypadku jednego kota, ale siostry są ze sobą od samego początku i są bardzo zżyte ❤️

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Telefon w sprawie adopcji: 798 922 412 lub 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Lolę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na adres wirtualki@przytulkota.pl, podacie jej imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli).