Lola
Wirtualni opiekunowie Loli:

Pani Ewa M.
Państwo Marta i Łukasz

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Lola to siotra Toli, a oto historia sióstr…

Po co mieć jednego kota, skoro można mieć dwa? 🐈‍⬛🐈 Kiedy człowiek wychodzi z domu, w którym mieszka tylko jeden kot, to przecież temu kotu jest smutno i samotnie 😿 Co innego, kiedy ma towarzysza!
Mamy dzisiaj dla Was ofertę, obok której nie można przejść obojętnie! 🤩 To oferta kociego dwupaku, i to nie byle jakiego! Dwie rozkoszne buraski, Lola i Tola, czekają na nowy dom. Co warto wiedzieć o naszych siostrzyczkach?
❤️ Mają po 6 lat
❤️ Uwielbiają jeść
❤️ Są miziakami – Lola na pełnym etacie, Tola na godziny
❤️ Są ze sobą bardzo zżyte
❤️ Pragną nowego domku

Te kochane siostry, które na pierwszy rzut oka wydają się bliźniaczkami, zasługują na dobry, a przede wszystkim wspólny domek. Nie wyobrażamy sobie, że moglibyśmy je rozdzielić, choć pewnie, dzięki temu, znalezienie im nowych rodzin, byłoby łatwiejsze 💔 Rzecz w tym, że Tola i Lola są razem od ponad 5 lat.

Lola, odważniejsza, bardziej proludzka, jest ogromnym wsparciem dla Toli, która z natury jest nieco bardziej nieśmiała i wycofana. Dlatego właśnie tak bardzo zależy nam, by zostały adoptowane w dwupaku.
Kocice są zdrowe – Lola ma wrażliwe jelita, dlatego unikamy w jej diecie karmy suchej, jednak poza tym, nic im nie dolega. Trafiły do nas z nadwagą, którą można jednak opanować za pomocą rozsądnej diety.

Szukamy dla nich wspólnego, niewychodzącego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonami.
Zainteresowanych adopcją zapraszamy do kontaktu za pomocą:
🖋️ ankiety przedadopcyjnej dostępnej pod adresem 👉 https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/
📞 telefonu na jeden z numerów: ☎️ 530 271 003 lub ☎️ 798 922 412.