Lola pojechała do domku!

Lola pojechała do domku!
Zostań opiekunem wirtualnym

Lola ma bardzo wiele: piękne bure umaszczenie, zręczność, potrzebę eksploracji i niewyczerpaną żywotność. Dokazuje, ale z gracją młodej damy. Brakuje jej jednak domu i własnego człowieka. Wychowała się ze swoim braciszkiem Bolkiem, który jest jej większym i spokojniejszym chłopięcym wydaniem. Najchętniej pozostałaby w przyszłości u jego boku, lecz dogaduje się również z innymi kocimi towarzyszami.

Lola została wysterylizowana i zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia i wszczepiony czip. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy adoptuj@przytulkota.pl lub z Agnieszką 604 268 143.

A może chcielibyście adoptować Lolę – wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) – to jedynie 1zł dziennie. W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota;)

Dziękujemy w imieniu podopiecznych!

Lol3