Lola

Lola to młoda, bura kociczka, która jest pod opieką Fundacji od czasów, gdy chłeptała jeszcze mleczko z malutkiej miseczki. Lola uwielbia spędzać czas z rodzeństwem lub rozmyślać przy oknie, zapatrzona w dal. Chociaż jest kotkiem, który z dystansem podchodzi do ludzi, nie potrafi oprzeć się wędce z dyndającą zabawką lub piórkiem. Dla takiej zabawy, to nawet na chwilę przystanie, by łaskawie dać się pomiziać. Lola sama o pieszczoty nie prosi, nie przymila się, ani nie zabiega o naszą uwagę. To raczej my to robimy i jesteśmy w siódmym niebie, gdy w końcu dostąpimy zaszczytu…
Lola jest kotkiem płochliwym ale bardzo kochanym i spragnionym miłości. Szukamy dla niej przyjaznego domku, który zapewni jej spokój i rozrywkę w odpowiednich proporcjach. Idealnie by było, gdyby Lola mogła zabrać ze sobą swoją siostrzyczkę Tolę – ale bez niej również się zaaklimatyzuje i odnajdzie w nowym, bezpiecznym otoczeniu.
Lola jest zaszczepiona i zaczipowana. Już czeka ze spakowaną walizeczką na swojego Przyjaciela, który zabierze ją do domku.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt: adoptuj@przytulkota.pl, lub pod numerami: Aga — 604 268 143, Magda — 509 581 758.
A może chcielibyście adoptować Lolkę wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) — to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂 Do dzieła!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC