Lola

Szczęście uśmiechnęło się wreszcie do Loli – opuściła naszą Mruczarnię by wraz z nową rodziną zamieszkać we własnym lokum. A oto jej historia:

Lola to młoda, bura kociczka, która jest pod opieką Fundacji od czasów, gdy chłeptała jeszcze mleczko z malutkiej miseczki. Lola uwielbia spędzać czas z rodzeństwem lub rozmyślać przy oknie, zapatrzona w dal. Chociaż jest kotkiem, który z dystansem podchodzi do ludzi, nie potrafi oprzeć się wędce z dyndającą zabawką lub piórkiem. Dla takiej zabawy, to nawet na chwilę przystanie, by łaskawie dać się pomiziać. Lola sama o pieszczoty nie prosi, nie przymila się, ani nie zabiega o naszą uwagę. To raczej my to robimy i jesteśmy w siódmym niebie, gdy w końcu dostąpimy zaszczytu…
Lola jest kotkiem płochliwym ale bardzo kochanym i spragnionym miłości. Szukamy dla niej przyjaznego domku, który zapewni jej spokój i rozrywkę w odpowiednich proporcjach. Idealnie by było, gdyby Lola mogła zabrać ze sobą swoją siostrzyczkę Tolę – ale bez niej również się zaaklimatyzuje i odnajdzie w nowym, bezpiecznym otoczeniu.
Lola jest zaszczepiona i zaczipowana.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC