Loki

Data publikacji: 01.12.2019

Loki ma około roku. Błąkał się po opustoszałych działkach letniskowych, aż zawędrował do starszych ludzi, którzy udzielili mu schronienia i napełnili burczący brzuszek. Loki jest wrażliwym kotkiem, spragnionym miłości i troskliwej opieki. Boi się gwałtownych ruchów, bacznie nas obserwuje, gdy wymachujemy szczotką, lecz mimo wszystko lubi, kiedy jesteśmy w pobliżu. Gdy go nie głaszczemy, zajęci jakąś spokojniejszą robotą, on podchodzi, wywija ósemki, ociera się o nasze nogi, zagaja.
Z innymi fundacyjnymi kotkami Loki trzyma się na dystans. Widać, że nie odnajduje się w naszej przekoconej kociarni, chociaż ze starszym rezydentem swoich wybawicieli dogadywał się dobrze przez tych kilka dni, które u nich spędził.
Loki jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Lokiego wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!