Logan

Data publikacji: 04.02.2021

„Dzień dobry, mam na imię Logan i chciałem poprosić, by ludzie, a szczególnie ciocie, nie mówili na mnie per „mały rudy”. Bo po pierwsze: nie jestem już mały, a po drugie jestem BIAŁO rudy. Czy to tak trudno zrozumieć? Czy te ciocie nasze nie widzą kolorów? Nie rozróżniają wielkości kota? W ogóle, to Wam powiem, że ona nas mylą! Mojego braciszka i mnie! Nie wiedzą, który jest który i kto jak ma na imię w kociej książeczce… W sumie… To biedne one są. Takie ciągle biegające i pogubione… Może dam im się jutro złapać i wymiziać na pociechę? Może jak się trochę wyciszą, to im się wzrok poprawi?”
Tak. Logan to jeden na naszych biało rudych braci. Wiemy, że oni są inni, że jeden ma bardziej rudy nosek, a drugiemu oczko czasem łzawi, lecz imiona ciągle mylimy… Tym bardziej, że chłopaki występują zawsze razem: wspólne zabawy, posiłki i odpoczynek. A nawet więcej: jak jeden idzie do kuwety, to drugi czeka na niego za rogiem… Dlatego szukamy im wspólnego domku. Domku na dobre i na złe, z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Kocięta urodziły się w sierpniu 2020. Są zdrowe, mają czipy i obowiązkowe szczepienia. Przy adopcji obowiązuje umowa adopcyjna.
Jeśli jesteście zainteresowani maluszkami, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie między godziną 11 i 18 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Loganka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!