Lobelia

Lobelia
Data publikacji: 27.01.2019

Lobelia to troszkę nieśmiała koteczka. Urodziła się pod koniec 2016 roku. Jako kociątko, została zabrana spod supermarketu przy ruchliwej ulicy… Początkowo wycofana i nieufna, teraz już wie, że ludzie to całkiem sympatyczne istoty, które dobrze karmią, fajnie machają wędką i bardzo mile miziają po szyjce i za uszkiem.

Chociaż czasem nie daje tego po sobie poznać, Lobelia bardzo lubi wszystkie te kocio-ludzkie interakcje… Wystarczy, że usłyszy szelest rozwijanej wędki lub poczuje rączkę na swojej główce, od razu ożywa i zdaje się błogo uśmiechać.

Lobelia dobrze dogaduje się innymi kotkami Z jedynym psem jakiego spotkała na swojej drodze też nie miała większego problemu. Jest zdrowa, wykastrowana i zaszczepiona, a testy białaczkowe ma ujemne.

Szukamy dla niej domku, który pokocha ją najmocniej jak się da, opiekuna odpowiedzialnego i mądrego. Przyjaciela na dobre i na złe.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Lobelki, wypełnijcie ankietę dostępną pod linkiem: https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/   lub dzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Koteczkę wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas wiadomość na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) — to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂 Do dzieła!

1lobelia0

2lobelia9

3lobeli7a

4lobelia4

SONY DSC

6lobelia1

7lobelia