Listek

Data publikacji: 24.01.2021

Listek urodził się około 2019 roku. Jest kochany i tulaśny. W oczy spogląda nam z nieskrywanym uwielbieniem, bo wie, że my ludzie, umiemy sprawiać kotom różne przyjemności. A Listek jest z tych, co to lubią być z człowiekiem i by było miło. Mruczy, mizia nas po nosach ogonkiem i wije się jak mały wijek.
Kotek jest spokojny i grzeczny, czasem bywa troszkę gapciowaty, ale dodaje mu to tylko uroku. Z innymi kotami dogaduje się bez większych ceregieli, a jak dostanie od kogoś w policzek, najczęściej biedaczek nadstawia drugi i z pewnym opóźnieniem czmycha w bezpieczniejsze rejony.
Od Listka bije bardzo dobra energia. Są takie kotki, od których czuje się jedynie pozytywne nastawienie i optymizm. Listek to ten typ.
Kocurek jest zdrowy (FIV/FeLV – ujemne), zaszczepiony i wykastrowany. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Listka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!