Linda

Data publikacji: 26.01.2023

Linda to nieśmiała, jednak bardzo spragniona ludzkiej bliskości kicia 💘. Ta królewna z serduszkiem na nosku coraz chętniej i odważniej zaczyna prosić nas o mizianki, wtula się całym ciałkiem w wyciągnięte do niej ręce i mruczy najpiękniej na świecie 🎶.

A kiedy nas nie ma, albo akurat nie mamy dla niej czasu, Linda cichutko drzemie w jakiejś plamie słońca lub patrzy na kołysane wiatrem drzewa i ganiające się wśród gałęzi wróble 🌲🌳.

Jak dotąd, ta wrażliwa kicia nie miała zbyt dużo szczęścia 😿. Zanim trafiła do nas, mieszkała na dworze. Karmiona była przez starszego pana, który teraz już nie żyje. A tak – przemykała z brzuszkiem przy ziemi, szczuta psami i przeganiana przez okolicznych mieszkańców 🥺.

Linda urodziła się około 2016 roku. Jest wykastrowana, zdrowa i zaszczepiona. Testy na FIV i FeLV ma ujemne. Z innymi kotami żyje w przyjaźni 😽. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Opiekunów którzy będą mogli zaakceptować fakt, że Linda to kotek, który w nowym miejscu może potrzebować trochę czasu by… rozkwitnąć 🌷.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. 📞 Telefon w sprawie adopcji: 798 922 412 lub 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Lindę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na adres wirtualki@przytulkota.pl, podacie jej imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!