Lilu
Data publikacji: 30.08.2019

Mam na imię Lilu. Mam trzech braci, więc muszę być twarda i odważna. Ciocia mówi, żebym się nie dawała chłopakom, więc wychodzi na to, że jestem też najsilniejsza, bo chłopaki nie mają ze mną szans. Nie daję sobie w kaszę dmuchać i żaden koci maminsynek mi nie podskoczy. Ale tak naprawdę to jestem delikatna, subtelna, mięciutka jak podusia i puszysta jak obłoczek. Ciocia mówi, że prawdziwa ze mnie księżniczka i powinnam zamieszkać w pałacu, gdzie wszyscy by mi usługiwali, podstawiali jedzonko, masowali stópki i nosili na rękach. Bo ja uwielbiam być noszona na rączkach i rozpieszczana. Ale tak sobie myślę… Tak sobie myślę, że ciocia to chyba przesadza z tym pałacem. Wystarczy mi zwykły domek, troskliwi i odpowiedzialni Duzi i dużo, dużo miłości.

Lilu ma 16 tygodni, jest zaszczepiona, odrobaczona, ma czip i książeczkę zdrowia. Testy FeLV/FIV są ujemne.

Jeśli jesteście zainteresowani malutką, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.

A może chcielibyście adoptować malca wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!