Lilith

Data publikacji: 31.10.2019

Lilith jest starszą, dystyngowana kocią damą. Od czasu do czasu niespiesznie przechadza się po swoim pokoju, jednak większość dnia przesypia w wiklinowych budkach. By nie popaść w zbytnią monotonię, co kilka godzin zmienia miejsce leżakowania. Lilith jest koteczką o bardzo spokojnym usposobieniu, uwielbia gdy ją tulimy i głaszczemy. Widać, że bardzo brakuje jej miłości i ciepła prawdziwego domu, które straciła z dnia na dzień. Ogromnie tęskni za spokojem i ludzkimi kolankami na wyłączność.
Lilith ma około 13 lat. Jest wykastrowana, ma książeczkę zdrowia, a wyniki testów białaczkowych – ujemne. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jeśli chodzi o inne koty – Lilith zbytnio nie przejmuje się ich obecnością. Mieszka sobie jakby obok, jakby ciągle miała nadzieję że wrócą po nią ci, którzy porzucili ją na stare lata…
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Lilith, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Lilith wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!