Lilijka

Lilijka

Data publikacji: 09.12.2021

Delikatna i cudowna. Spokojna, spragniona opieki i troski, jednym słowem – przekochana. Oto Lilijka. Nade wszystko uwielbia ludzi i tulenie. Wzięta na ręce wczepia się mocno łapkami i rozgląda z zaciekawieniem po okolicy widzianej z nowej perspektywy.

Lilijka tak bardzo kocha człowieka, że musi mieć go na wyłączność. Musi być jedynaczką, królewną i panią na włościach, która w sercu człowieka będzie jedną i jedyną. Kociej konkurencji zdecydowanie sobie nie życzy. Cóż począć… Chociaż Lilijka z innymi kotami nie dojdzie do porozumienia, człowiekowi odda całą siebie, gwarantujemy!

Malutka ma za sobą wygraną walkę z panleukopenią. Niestety, nie jest zupełnie zdrowa – Lilijkowe nerki wymagają stałej obserwacji; konieczne jest kontrolne USG i badanie krwi co pół roku, ponieważ kotka cierpli na wielotorbielowatość nerek. Obecnie sytuacja jest stabilna, jednakże w każdej chwili może nastąpić pogorszenie, a torbiele mogą pojawić się na innych narządach… Lilijka może dożyć kilkunastu lat, a może odejść przedwcześnie. Chociaż obdarzenie kici miłością wiąże się z ryzykiem – głęboko wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto będzie cieszył się każdym dniem spędzonym z Lilijką i nie będzie bał się jej choroby.

Kruszynka jest zaszczepiona i wykastrowana. Testy na FIV/FeLV są ujemne. Urodziła się we wrześniu 2019. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Lilijkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!