Lexus
Data publikacji: 21.06.2019

Czemu ja mam wąsy, a ciotki nie? Dlaczego, gdy wbijam pazurek w nogę ciotki, to ona piszczy zamiast miauczeć? A czemu, gdy wejdę na parapet i spojrzę na nasz pokoik, to wszystko jest takie małe, a gdy zejdę na dół, to znowu większe ode mnie? A jak to możliwe, że moja siostra ma biały łeb, a ja bury? A dlaczego ciotki tak grzebią w kuwetach, chociaż siku nie robią? A czemu szyba jest taka zimna, a mój brat taki ciepły? Czy to prawda, że bury kot w wakacje nie ma szansy na dom? To kiedy będę mógł powiedzieć do kogoś „mamo”?

Żeby nie było, że nie tłumaczymy, bo – tłumaczymy, lecz Lexus ciągle przy nodze i ciągle wszystkiemu się dziwi. Kocurek jest kontaktowy i towarzyski. Książkowy przykład tzw: „przylepy”. Uwielbia zabawy z innymi kotami, z ludźmi i z przedmiotami. Można go nosić na rączkach, całować i tulić. Lubi spać przytulony do człowieka – na panujące upały – jak znalazł. Polecamy! Gorący okład na gorące noce!

Lexus ma około 3 miesięcy. Ma czip i obowiązkowe szczepienia. Szukamy dla niego domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Może zamieszkać z innym przyjaznym kotem lub pójść do domku z bratem lub siostrą. Nie chcemy by maluch był sam, bez futerkowego towarzystwa do zabawy.

Jeśli jesteście zainteresowani kawalerem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Lexusa wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!