Leon

Data publikacji: 28.07.2022

Leon urodził się pod koniec 2020. Jest kochanym polarnym misiem o nadzwyczaj łagodnym usposobieniu 🐻
❄. Oprócz przytulania i jedzenia, nade wszystko kocha spanie w ciasnych i ciemnych przestrzeniach 🙈. Kiedy trzeba jest bystry niczym biała błyskawica, a kiedy nie trzeba – uruchamia swoją super moc i zamienia się w kota-wodę 🌊. Rozlewa się po podłodze, sennie wodząc za nami spojrzeniem, na wypadek gdybyśmy jednak zechcieli jeszcze troszkę się z nim poprzytulać.

Wzięty na ręce, Leon zarzuca swoje miękkie łapki na naszą szyję i cały szczęśliwy mruczy swoje kocie opowieści prosto w ucho 🥰.

Z innymi kotami żyje w przyjaźni, chociaż zbytnio się z nimi nie spoufala. Na ludzi spogląda z niesłabnącym uwielbieniem i bezgraniczną wprost ufnością 😽. Jest wykastrowany, testy na FIV/FeLV ma ujemne. Leon trafił do nas z chorym pęcherzem moczowym, ale leczenie przynosi pozytywny efekt i kotek już za chwilę będzie caaaały zdrowy 😺. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ ✅.
☎ W razie pytań możecie dzwonić między 11:00 a 19:00. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Patrycja – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Leona wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł) 💝. To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła!