Beri

Beri jest już na swoim. A poniżej dowiecie się jak zaczęła się jej historia:

Beri to młoda kocia piękność, która miała być dzikim kotkiem złapanym w ramach akcji kastracji kotów wolno żyjących. Jak się okazało, los okazał się dla niej łaskawy i nie wróciła już na teren swojego bytowania, ponieważ nie jest kotem dzikim. Dobra Dusza zgłosiła się z zapytaniem do Fundacji, czy przyjmiemy te oswojone kotki, czyli Beri i jej podwórkową koleżankę Lemurkę i poszukamy im domków. Idzie zima i szkoda, aby takie oswojone koty błąkały się bezpańsko po osiedlu. Tym bardziej, że nie boją się człowieka, a jak wiemy z doświadczenia różni ludzie różnie traktują takie bezpańskie koty, które czasem w akcji desperacji podchodzą do każdego, żebrząc o jedzenie czy uwagę.

I tak Beri zamieszkała w Mruczarni w jednym boksie razem ze swoją podwórkową koleżanką Lemurką. Kotki dogadują się bezproblemowo między sobą, dużo się bawią i dość aktywnie spędzają czas. Beri, jeśli akurat nie bawi się z Lemurką, to albo bawi się zabawkami, albo obserwuje co robią inne koty biegające luzem po pokoju. Czasem komunikuje, prychając, aby nikt nie zbliżał się do zajętego przez nią terytorium. W nowym domku Opiekun powinien wykazać się dużą dozą wyrozumiałości i cierpliwości przy wprowadzaniu takiej kotki po przejściach do swojego domu i serca. Beri jest bardzo wrażliwa na to, co dzieje się naokoło, obserwuje bacznie swoje nowe środowisko. Kotka czeka na swojego nowego Opiekuna i domek, który będzie ciepły i spokojny, który da jej odpowiednią dawkę miłości tak, aby już nigdy nie musiała o nic walczyć ani niczym się stresować.

Beri jest młoda. Jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, testy FeLV i Fiv ujemne, ma czip i książeczkę zdrowia.

Warunkiem adopcji jest zabezpieczenie balkonu/okien oraz  podpisanie umowy adopcyjnej.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, prosimy o kontakt: adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny (po godz. 16:00) z: Magdą 509 581 758 lub Agą 604 268 143.

A może chcielibyście adoptować Beri wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę nie mniejszą niż 30zł.

To jak? Beri może na Was liczyć? Do dzieła! ❤

Beri

Beri6

Beri8-główne

Beria2

Beria4

Beria7-