Lembu

Data publikacji: 11.05.2022

🤍 Lembu, jakby zmęczony swym smutnym, zbyt długim życiem na dworze, u nas przesypia całe dnie 😿. Wyciągnięty spod stolika ożywia się na chwilkę, powdzięczy się do nas, pomruczy… Jednak gdy tylko przestajemy go głaskać, on jak najszybciej wycofuje się do swojego azylu pod kocykiem 😔.

Niestety, podejrzewamy, że przytłacza go zbyt duża ilość innych kotów w Mruczarni. Mimo, że Lembu jest łagodny i nie przejawia w stosunku do nich agresji, to bacznie je obserwuje i stara się unikać ich bliskości .

Lembu jest zdrowy (testy FIV/FeLV ma ujemne), wykastrowany i zaczipowany ☀. Urodził się około 2014. Szukamy mu domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem 🏠.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie 📱. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Lembu wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł. To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła 😺!