Laktoza

Laktoza
Data publikacji: 21.07.2019

Laktoza urodziła się na początku czerwca na terenie mleczarni. Ona, jej rodzeństwo i mama, trafili do nas, ponieważ nie byli mile widziani w zakładzie produkującym żywność. Na szczęście kocica, po początkowych stresach związanych z ogromnymi zmianami, stanęła na wysokości zadania i wzorowo opiekuje się dziećmi. Jej córcia Laktoza jest ciekawska i odważna. Zawsze wszędzie pierwsza się wgramoli i skontroluje, czy nie robimy czegoś śmiertelnie nudnego, a w razie zagrożenia da znak ziewnięciem i powolnym odczłapaniem w przeciwnym kierunku. My wtedy wiemy, że zbłądziliśmy. Lecz na tym nie koniec, Laktoza ma jeszcze jedną szalenie przydatną umiejętność. Bezbłędnie odnajduje miseczkę ze świeżym jedzonkiem, więc gdyby Wam kiedyś taka miseczka zaginęła – Laktoza będzie jak znalazł.

Niedługo, za mniej więcej miesiąc, maleństwo będzie gotowe by iść do swojego domku. Do domku z innym kotkiem chętnym do zabaw lub z braciszkiem, tudzież – siostrzyczką.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zabezpieczenie balkonu i okien. Szukamy dla niej tzw. domku niewychodzącego.

A może chcielibyście adoptować Laktozę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!