Kurier

Data publikacji: 21.06.2022

Jeżeli relaks jest sztuką, ten kot to prawdziwy artysta. Kurier uwielbia ludzi, zaś inne koty w niczym mu nie przeszkadzają . W zasadzie trudno znaleźć rzeczy, które mu przeszkadzają. Ten niezwykle pogodny kocur roztacza wokół siebie aurę spokoju. Bardzo często śpi na grzbiecie, wyciągnięty na całą długość, z dumą demonstrując brzuch i bezgraniczne zaufanie do całego świata.

Bezproblemowy i wesoły Kurier bardzo docenia uwagę ze strony człowieka. Lubi się troszkę pobawić, jeszcze więcej pomiziać i powdzięczyć do głaskacza. Zjeść także lubi, a wszyscy wiemy, że do kociego serca najszybciej można trafić przez żołądek. 😺 Względem innych kotów zachowuje wzorcową neutralność, chociaż ostatnio wskazówce na Kurierowym sympatiometrze zdarza się drgnąć w stronę milczącej aprobaty…

Kurier urodził się prawdopodobnie w połowie 2018 roku. Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Testy FIV/FeLV ma ujemne. Przebywa w Łodzi. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu, takiego z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/.
A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Kuriera wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł). To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła! 😄