Ksenia

Data publikacji: 06.01.2022

Ksenia cudnie się przymila, delikatnie ocierając o nasze nogi. Wtula łepek w naszą dłoń, gdy ją głaszczemy i smutno patrzy za nami, gdy odchodzimy. A przy tym wszystkim jest bardzo taktowna. Ta pięknotka, chociaż bardzo jej zależy, nie pcha się na siłę. Gdy widzi, że nie ma miejsca, robi kroczek w tył, przysiada i czeka z przechyloną główką, wpatrując się w obiekt swojej miłości – człowieka.

Ksenia uwielbia się bawić. Kocha wędki, piłeczki i latające piórka. Kiedy bawimy się w pokoju obok z innymi kotami, Ksenia wygląda tęsknie przez drzwi, przestępując z łapki na łapkę.

Z innymi mruczkami mała dogaduje się bez żadnych kłopotów. A jej ulubiona, zrelaksowana pozycja spoczynkowa to foczka na pleckach z łapkami tuż przy pyszczku… I jak tu się nie zakochać? Nie da się!

Ksenia urodziła się około 2019 roku, jest wykastrowana i zaszczepiona, testy FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Ksenię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!