Ksenia

Data publikacji: 25.08.2021

Ksenia urodziła się około 2019 roku. Jest kochaną, puchatą kuleczką spragnioną ludzkiej troski i czułości. Dotychczasowy los nie był dla niej zbyt łaskawy, więc i ona jest ostrożna w nawiązywaniu nowych znajomości. Jednak, gdy już się zorientuje, że ręka, która wyciąga się w jej kierunku nie krzywdzi, lecz mizia, to ogonek błyskawicznie idzie w górę, mormorando się rozkręca i w ruch idą ósemeczki oraz inne baranki. Wystarcza mała zachęta z naszej strony, szczypta cierpliwości, parę głasków, by wystraszone oczka Kseni nabrały leniuchowo-zrelaksowanego wyrazu…
Z innymi kotami dogaduje się bez problemów. Jest spokojna i ugodowa.
Ksenia jest wykastrowana i zaszczepiona, testy FIV/FeLV ma ujemne.
Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Ksenię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!