Ksenia

Data publikacji: 06.03.2021

Ksenia urodziła się około 2019 roku. Jest kochaną, puchatą kuleczką spragnioną ludzkiej troski i czułości. Dotychczasowy los nie był dla niej zbyt łaskawy, więc i młoda jest ostrożna w nawiązywaniu nowych znajomości. Jednak, gdy już się zorientuje, że ręka, która wyciąga się w jej kierunku nie krzywdzi, lecz mizia, to ogonek błyskawicznie idzie w górę, mormorando się rozkręca i w ruch idą ósemeczki oraz inne baranki. Wystarcza mała zachęta z naszej strony, szczypta cierpliwości, parę głasków, by wystraszone oczka Kseni nabrały leniuchowo-zrelaksowanego wyrazu…
Jesteśmy pewni, że za kilka dni Ksenia sama zacznie przychodzić i zagajać o mizianki.
Z innymi kotami dogaduje się bez problemów. Jest spokojna i ugodowa.
Ksenia jest wykastrowana i zaszczepiona, testy FIV/FeLV ma ujemne.
Jeśli jesteście zainteresowani jej adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie między godziną 11 i 18 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
A może chcielibyście adoptować kotkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!