Kryształek i Perełka szukają domku!

Kryształek i Perełka szukają domku!

To my, rodzeństwo Kryształek ( biało-szary) i Perełka ( biało-czarna). Jak widzicie na zdjęciach bardzo się kochamy i chcielibyśmy znaleźć taki domek, który zaadoptuje nas razem w dwupaku. Tak będzie nam raźniej, ponieważ razem się bawimy i śpimy i czyścimy sobie futerka 😉 Jak zostaniemy sami w domku to na pewno nie będziemy się nudzić!

Jesteśmy jeszcze młodzi, mamy ok. pół roku i dużo pozytywnej energii, którą chcielibyśmy zarazić naszego przyszłego Opiekuna. Adoptując nas będzie można, obserwując nasze harce, mieć seans Animal Planet na żywo 😉 Szukamy Opiekuna cierpliwego i spokojnego, który da nam czas na aklimatyzację w nowym miejscu i cierpliwie zaczeka aż zaufamy na 100%.

Jesteśmy już po pełnej profilaktyce odrobaczania, szczepienia, kastracji. Mamy czipa i książeczkę zdrowia. Aktualnie przebywamy w Domu Tymczasowym, gdzie opiekują się nami dorośli i dzieci oraz za towarzysza mamy kocurka rezydenta.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
Jeśli wpadliśmy Ci w oko i chciałbyś nas pokochać i dać nam dom na stałe dzwoń 514 502 975 lub 798 404 876 lub pisz monikasdmonika@gazeta.pl

A może chciałbyś zostać naszym Wirtualnym Opiekunem? I dołączyć do rodziny Przytul Kota wspierając nas finansowo na odległość. Jeśli tak pisz na wirtualki@przytulkota.pl
Dziękujemy i czekamy z utęsknieniem na domek!❤

DSC_0785

DSC_0791

Kryształek i Perełka na główne