Pętelka z krańcówki tramwajowej

Pętelka z krańcówki tramwajowej

Pętelka znalazła wspaniały, kochający domek u naszej Pani Doktor Ani. Jesteśmy przeszczęśliwi. A poniżej możecie przeczytać historię kotki:

Pętelka jako mały kociak wiele przeszła. Straciła rodzeństwo, mamę i część stopy. Wszystko miało miejsce na krańcówce tramwajów, gdzie motorniczy regularnie dokarmiał dzikie stadko. Kociaki przyzwyczajone, że wraz z nadjeżdżającym tramwajem pojawia się coś w miseczkach, stawały się coraz mniej ostrożne. Niestety dla stada skończyło się to tragicznie. Pętelka przeżyła jednak straciła część stopy i musiała trafić pod opiekę weterynarza.

I choć jest półdzikim podrostkiem, bardzo ładnie odnalazła się w nowej rzeczywistości. Zaakceptowała obecność człowieka, uwielbia inne koty. Na swój koci sposób jest szczęśliwa i wreszcie bezpieczna.

Szukamy dla Pętelki przede wszystkim domu niewychodzącego, z racji jej niepełnosprawności. Domku bardzo cierpliwego, gdyż na zaufanie Pętelki trzeba będzie jeszcze poczekać. Domku, który zaakceptuje ją taką jaka jest i zapewni jej spokój i bezpieczeństwo na resztę życia. Wreszcie koniecznie domku, w którym mieszka już jakiś energiczny kotek, który będzie towarzyszem zabaw i psot.

Pętelka ma ok 6-7 miesięcy. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona. Posiada mikroczip.

FB_IMG_1517234365087

FB_IMG_1517234401739

FB_IMG_1517234411224