KOLA – WIEŚCI

KOLA – WIEŚCI
Zostań opiekunem wirtualnym

 

 

Ta malutka koteczka ma niesamowitą wolę życia. Dosłownie kilka dni temu jej organy, wraz z wątrobą i jelitami były w klatce piersiowej. Koteczka miała przepuklinę przeponową. Przeszła operację, która była bardzo poważna i niewielu lekarzy się jej podejmuje. Jej stan był ciężki i musiała za nią oddychać maszyna.
Stan Koli zaczął się jednak szybko poprawiać, została odłączona od maszyny, przebadana i okazało się, że wszystko jest w porządku.

Kola zmieniła teraz miejscówkę i jest pod najlepszą opieką na świecie – u naszej Pani Doktor w domu. Malutka dochodzi do siebie, ma apetyt i odzyskuje siły.
A będzie ich potrzebowała, bo za kilka dni czeka ją następna operacja poskładania złamanej nóżki, z którą nie możemy czekać.
Kość udowa jest pęknięta na pół i dodatkowo mocno strzaskana. Zespolenie trzeba zrobić jak najszybciej, żeby Kola mogła wrócić do pełnej sprawności. Urazy i powikłania wskazują, że to kocie dziecko zostało potrącone przez samochód.
Nie znamy jeszcze dokładnego kosztu obu operacji. Na pewno będzie on wysoki. Oba zabiegi przeprowadzą wysokiej klasy specjaliści, poprosiliśmy też o użycie najlepszych materiałów do zespolenia kości.

Kochani bardzo prosimy o trzymanie kciuków za małą Kolę oraz za powodzenie operacji.
Prosimy też o wsparcie finansowe – bez Was nie damy rady.
Zawalczmy razem o życie i zdrowie Koli:
Fundacja Przytul Kota
Kotarbińskiego 19 (jest to adres korespondencyjny, nie jest to adres Mruczarni)
91-163 Łódź
KRS: 0000582607
Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
IBAN: PL92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
SWIFT: BREXPLPWMBK
PayPal: fundacja@przytulkota.pl
tytułem: darowizna dla Koli

*środki niewykorzystane na cel wskazany, będą przeznaczone na cele statutowe.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę i udostępnienie.
Dziękujemy 🙂