Kola w domku :)

Kola w domku :)

Kochani,

mamy dla Was cudowne wiadomości – otóż … nasza śliczna i dzielna Kola znalazła swój kochający domek.Domek, który był z nią w tych wszystkich trudnych chwilach i który nigdy się nie poddał – Kola na stałe zagościła w sercu naszej Pani Doktor. Domek najlepszy z możliwych 🙂

Ta dzielna kruszynka jest już zdrowa. Śmigając dzielnie po swoich włościach, pokazuje że warto pomagać i warto się nie poddawać.

Kola przeszła dwie ciężkie operacje – pierwsza ratowała jej życie, gdyż wszystkie narządy koteczki (wraz z wątrobą, jelitami, itd.) były w klatce piersiowej. Gdy mała nabrała sił po jednej operacji, musiała być zrobiona kolejna – zespolenia kości udowej, która była pęknięta na pół i dodatkowo mocno strzaskana. Dzielny maluch zniósł wszystko odwdzięczając się jak tylko mógł swoją radością i chęcią życia.

Chcieliśmy z całego serca podziękować przede wszystkim naszej Pani Doktor za troskliwą opiekę nad Kolą, Klinice Braci Mniejszych za dwie skomplikowane operacje, które zakończyły się sukcesem oraz wszystkim wolontariuszom.

Dziękujemy z całego serca Wam – naszym darczyńcom oraz opiekunom wirtualnym Koli za Wasze wsparcie w  walce o jej życie i zdrowie.

Wasza pomoc była na wagę złota i życia 🙂 Zobaczcie jakiego cudu udało nam się razem dokonać! 🙂