Kocie ziółka w domkach!

Kocie ziółka w domkach!

Nasze „Kocie ziółka” znalazły domki!

A oto ich historia:

Nasze 2 kochane 9 tygodniowe kocie „ziółka” szukają domów. Pojawiły się gdzieś na obrzeżach Łodzi, gdzie dobra dusza znalazła je i przyniosła do lecznicy.
Stokrotka – piękna biało-bura dziewczynka, już znalazła domek, pozostałe dwa kociaki nadal szukają
Szpinak – jedyny chłopaczek w tercecie. Bury z ciemniejszą pręgą na grzbiecie. Bardzo przyjacielski i pro-ludzki. Uwielbia mizianie po brzuszku, zaprzyjaźnił się z sunią w Domu Tymczasowym. Jest ogromnym śpiochem, jednak gdy już naładuje swoje akumulatorki wszędzie go pełno, sprawdzi każdą dziurę, każdy kąt, wejdzie za lodówkę, telewizor… Z zabawek kocha sizalowe myszki i mimo tak młodego wieku zaczął interesować się torem z piłeczką Jak na kawalera przystało jest bardzo rozgadany – głośno dopomina się o jedzenie jeśli skończy się w miseczce. Kocha inne koty miłością wielką mimo swojego małego kociego serduszka, przytula się, myje je, bawi się. Absolutnie nie nadaje się na kociego jedynaka…
Szałwia – śliczna bura z lekkimi rudymi refleksami dziewczynka. Najsprawniejsza z całej trójki najbardziej ciekawa świata, na początku lekko niepewna jak przekona się, że wszystko jest dobrze wtedy biega i skacze jak szalona. Próbuje już korzystać z drapaczka. Prawdziwa młoda damulka nigdy się niczym nie ubrudzi, zawsze czyściutka.
Dzieciaczki mają książeczki zdrowia, są odrobaczone, raz zaszczepione, zaczipowane i w pełni kuwetkowe. Szukają najwspanialszych domów na świecie.
I
zdjecie186

zdjecie184

zdjecie167

zdjecie163

zdjecie142

zdjecie080

zdjecie078

zdjecie065