Kociaki trzy – wszystkie w domkach

Kociaki trzy – wszystkie w domkach

Kociaki trzy – podróż w głąb ludzkiego serca

Bezbronne, głodne, opuszczone i przerażone. Schowane w brudnej, mokrej i zimnej komórce. Co może spotkać małe kocięta, kiedy wokół choroby, walka o przetrwanie i żadnej dobrej duszy? Tym kocim dzieciom nie był pisany okrutny koniec. Na ich drodze pojawił się człowiek, któremu ich los nie był obojętny. Choć te małe kruszynki takiego człowieka nie znają, to na pewno szybko zaufają i przekonają się, że człowiek może być dobry. Każdy z nich jest mocno wystraszony- Szylkretka i Dymny, wzięte na ręce, kulą się i wtulają. Nie próbują uciekać, póki się je trzyma, ale odstawione na łóżko, czy parapet- truchleją i starają się zniknąć z pola widzenia. Dymny jest najmniej zestresowany, nawet po kilku minutach noszenia na rękach i przytulania, zaczyna mruczeć.
Czarny… Czarny bardzo straszy- fuka, syczy, patrzy na człowieka z pozycji defensywnej z położonymi uszami, gotowy- tak wygląda- do użycia pazurków. Trzeba z nim ostrożnie postępować, delikatnie dotkać i też da się wziąć na rękę. Nie wyrywa się wtedy, ale jest czujny. Jeszcze odprężyć się nie umie. Zrobimy wszystko, by zapomniały jak trudne miały życie i gdy będą gotowe będziemy szukać im najlepszych domków na świecie. Każde kocie dziecko zasługuje na to, by wieść beztroskie i słodkie dzieciństwo, by być kochanym i rozpieszczanym, by miska była zawsze pełna a sen spokojny. Przed nami sporo pracy. Na chwilę obecną rodzeństwo jest odrobaczone i odpchlone. Przed nimi szczepienia i czipowanie .

Jeśli uważacie Państwo, że to co robimy ma sens, że warto pomagać, prosimy o wsparcie. Profilaktyka w przypadku całej trójki to spory koszt , dlatego każda złotóweczka jest dla nas na wagę złota.
Fundacja Przytul Kota
Kotarbińskiego 19, 91-163 Łódź
KRS: 0000582607
Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
z dopiskiem: kociaki trzy

Środki niewykorzystane na cel wskazany, będą przeznaczone na cele statutowe.

Jeśli zakochaliście się w którymś z kociaków, kontaktujcie się z Magdą: magdalena@przytulkota.pl 509 581 758 lub Aga: agnieszka@przytulkota.pl 604 268 143

Kociaki już znalazły domki!

kociaki trzy7 kociaki trzy6 kociaki trzy5 kociaki trzy2 kociaki trzy1kociaki trzy4