Koci Weekend w EC1 – podziękowania i podsumowania

Koci Weekend w EC1 – podziękowania i podsumowania

Data publikacji: 23.05.2023

Przez dwa dni Kociego Weekendu oraz czas poprzedzający imprezę uwijaliśmy się jak mróweczki 🐜🐜🐜, by zapewnić Wam mnóstwo atrakcji. Piekliśmy 🥧, kroiliśmy 🥯, wykrawaliśmy 🍪, smarowaliśmy 🥪 – wszystko, abyście mogli zakupić domowe jedzonko. Do EC1 przyjechały aż dwie lodówki prawdziwych pyszności! 🤤Przygotowywaliśmy gry i zabawy dla dzieci, dmuchaliśmy balony, szykowaliśmy kiermasz gadżetów i rękodzieła, pakowaliśmy i przewoziliśmy mnóstwo rzeczy, ciągle zastanawiając się, czy czegoś nie pominęliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy… 🫣 Szczęśliwie – nie. Wszystko udało się perfekcyjnie! 😺 Umalowaliśmy mnóstwo dziecięcych twarzy, zagraliśmy w mnóstwo gier, sprzedaliśmy moc wyrobów kulinarnych i gadżetów, rozmawialiśmy z tak wieloma osobami, że trudno byłoby je zliczyć!

Przeogromnie i z całych serduszek dziękujemy EC1 i Supreme Cat Club za umożliwienie nam wzięcia udziału w evencie. Dziękujemy Organizatorom za nieocenione wsparcie i pomoc. Pani Kasiu, jest Pani niesamowita!

Dziękujemy wszystkim Lubicielom, którzy przygotowali i podarowali na nam ciasta oraz rękodzieło. Dzięki Wam nasze kiermasze były jeszcze fajniejsze. 💖

Aż wreszcie… dziękujemy WAM! Odwiedzającym i uczestnikom wydarzenia. Za to, że byliście, rozmawialiście z nami, interesowaliście się adopcjami, kupowaliście od nas ciacha, kanapki i gadżety, wrzucaliście grosik do fundacyjnych puszek, podrzucaliście prezenty dla naszych kociaków. Cały dochód z imprezy przeznaczymy na leczenie i na opiekę nad naszymi podopiecznymi, więc Wasze wsparcie było, jest i będzie NIEOCENIONE. 💞 Dziękujemy Vitakraft Polska za podarowanie fundacyjnym kotom smaczkom – mruczki są zachwycone!

Dziękujemy Wam wszystkim – Organizatorom i Uczestnikom oraz tym, którzy wsparli nas, chociaż nie mogli uczestniczyć w imprezie – za potężny zastrzyk pozytywnej energii, mnóstwo inspirujących rozmów, uśmiechu i radości! Tradycyjnie już dziękujemy także naszym wspaniałym wolontariuszom, którzy poświęcili mnóstwo czasu i włożyli w przygotowania oraz obsługę eventu całe serce! 💚 Bawiliśmy się świetnie i mamy nadzieję, że Wy również. 💞