Koci rozbójnik Rumcajs

Koci rozbójnik Rumcajs
Data publikacji: 25.01.2018

Rumcajsik został znaleziony w lesie przez Dobrą Duszę i zabrany do zaprzyjaźnionej lecznicy. Tak trafił do nas. Jakim cudem znalazł się w lesie, co robił? A może był leśnym kocurem-rozbójnikiem? Raczej nie. A skąd to wiemy? Bo lubi suchą karmę i nie chce w ogóle jeść mokrej, bo lubi pieszczoty i wcale nie boi się ludzkiej dłoni, a dziki, leśny kot bałby się. Zapewne Rumcajs miał kiedyś dom, ale go stracił – dlaczego – tego się pewnie nie dowiemy.

To piękny, czarny, dostojny kocur, trochę zadziorny, jak na rozbójnika przystało. 🙂 Bardzo lubi głaski i często się ich domaga. Na pewno w swoim własnym M lub D zmieni się z rozbójnika w wytwornego kanapowca-miziaka. Trzeba tylko dać mu taką szansę.

Rumcajs został już odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, jest też zachipowany i ma książeczkę zdrowia. Jest gotowy, by pójść na swoje. 🙂 Czy znajdzie swoją nową rodzinę, swoich Hankę i Cypiska? 🙂 Może to akurat ktoś z Was?

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy: adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny z: Magdą 509 581 758, Agą 604 268 143, Moniką 660 725 010 lub Lidką 798 404 876 (po godz. 16:00).

A może chcielibyście adoptować Rumcajsa wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😀 ) — to jedynie 1 zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂 Do dzieła!

DSC_0617

DSC_0655

DSC_0663