Kochani Miłośnicy kotów, koteczków, kiciusiów

Kochani Miłośnicy kotów, koteczków, kiciusiów

Chcielibyśmy w imieniu naszych podopiecznych podziękować Wam z całego serca, każdemu z osobna i wszystkim razem. Dziękujemy za to, że jesteście dla naszych kotów nadzieją na lepsze jutro! Bez Was nie byłoby możliwe pomaganie na taką skalę! Pomagacie fundacyjnym kotom zarówno rzeczowo, finansowo jak i duchowo! Adoptujecie nasz koty i dajecie im kochające domy pełne ciepła ludzkich rąk, wrażliwości i miłości! Przekazujecie darowizny pieniężne i rzeczowe, kupujecie nasze rękodzieło i inne upominki, z których dochód w całości przeznaczany jest na utrzymanie i leczenie naszych podopiecznych. Udostępniacie nasze posty tak, aby zwiększyć szansę na nowe domy dla naszych kotów i pomoc dla nich!
Robicie tak wiele, że proste słowo DZIĘKUJĘ to za mało, aby wyrazić jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni!
Podsumowując naszą wspólną pomoc na rzecz chorych, potrzebujących i porzuconych kotów, radośnie ogłaszamy wszem i wobec, że w I kwartale 2016 r. udało nam się znaleźć nowe domki dla 34 kocich istnień! Pod dachem fundacyjnego lokalu – Mruczarni, w tym czasie znalazło schronienie, opiekę i pomoc 45 kotów!
Każdy z adoptowanych kotów został objęty profilaktyczną opieką weterynaryjną, czyli został poddany szczepieniu, odrobaczeniu, odpchleniu, czipowaniu i jeśli ich wiek już tego wymagał zabiegowi kastracji/sterylizacji. Każdy z kotów ponadto otrzymał, od zajmujących się nimi codziennie wolontariuszy czas, uwagę i miłość, jakiej nie dostał w poprzednim domu czy na ulicy.

Dla nas wolontariuszy każdy z kotów to wyjątkowe kocie istnienie zasługujące na miłość, szacunek i pomoc w potrzebie! Działamy na rzecz kotów dalej licząc, że Wy również zostaniecie z nami i wspólnie będziemy dalej pomagać potrzebującym kotom!

Razem możemy więcej!

Dziękujemy raz jeszcze!