Kluseczka

Kluseczka

Data publikacji: 09.12.2021

Kluseczka uwielbia spać w łóżku, najlepiej na poduszce, tuż obok czyjejś głowy… Wygląda wtedy jak aniołek i niewiniątko. Jednak, gdy tylko uchyli oczko, gdy uniesie główkę i dwa razy machnie ogonkiem, już staje na cztery łapki gotowa do psot i figli.
Kluseczka uwielbia zwiedzać i poznawać nowe tereny. Ostatnio odkryła fruwające za okiem ptaki i bardzo czujnie je obserwuje z parapetu. A jaką ma wtedy poważną minkę! No, a gdy już się napatrzy i napilnuje latających stworów, zeskakuje zwinnie na podłogę i szuka kompana do zabawy.
Malutka jest najbystrzejsza i najodważniejsza z rodzeństwa. Kocha wszelkiego rodzaju kocie zabawki: drapaki, tunele, piłeczki i wędki, jednak najwięcej frajdy daje jej łapanie ogona przyszywanego braciszka – Nataniela. Oczywiście on się wtedy złości, macha nim jeszcze szybciej i daje tym samym jeszcze więcej radości Kluseczce.
Malutka urodziła się w sierpniu 2021. Jest zdrowa i zaszczepiona. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem, w którym mieszkają inne koty, ponieważ malutka potrzebuje kociego towarzystwa.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Kluseczkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!