Kirsis
Wirtualni opiekunowie Kirsis:

Pan Piotr H.
Pani Agnieszka K.
Pani Magda M.
Pan Mateusz P.
Pani Patrycja Sz.
Pan Wojciech Z.
Pracownia Dobrych Emocji

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Przenikliwe spojrzenie, cudowne, miękkie futerko i wspaniały charakter? Oto Kirsis, nasza kandydatka na kotkę idealną 😇. Ta kocia piękność jest zrównoważona i taktowna. Mimo, że uwielbia się przytulać i być głaskaną, nie jest nachalna.

Kiedy jesteśmy u niej w pokoju, ona czeka gdzieś w pobliżu i zerka na nas z ciekawością 👀. A kiedy tylko poczuje, że ją miziamy, od razu zaczyna mruczeć, ocierać się o nasze ręce i mrużyć swe niesamowite żółte oczęta 🥰.

Poza tym Kiris jest kotką ugodową i spokojną. Tak spokojną, że aż czasem chcielibyśmy by trochę pobrykała i powariowała 😅… Ale albo jeszcze na to za wcześnie, bo znamy się dość krótko, albo Kiris jest z tych dostojnych kocich dam, którym nie w głowie wygłupy 🤷♀️.

W każdym razie z kotami ona dogaduje się bez zbędnych słów, jest zdrowa, wykastrowana i zaszczepiona. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Urodziła się w 2014, przebywa w Łodzi. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. 📞 Telefon w sprawie adopcji: 798 922 412 lub 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Kirsis wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na adres wirtualki@przytulkota.pl, podacie jej imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!