Kinia
Data publikacji: 2.07.2018

Mała Kinia jest typem ciekawskiej iskierki. Lezie w każde otwarte drzwi, uchylone pudełka, wspina się na co da radę, pcha na ręce — byle wyżej. Lecz gdy nagle okaże się, że coś ją jednak wystraszyło: podskakuje na wyprostowanych nóżkach i znika za najbliższym rogiem. Kinia jest bardzo ludziolubna. Biega dokoła nas z ogonkiem skierowanym w niebo, jak z małą antenką nadawczą. Noszona na rękach, z ciekawością obserwuje świat z wysokości. Nie lubi siedzieć w miejscu, woli, gdy coś się dzieje. Zaś gdy jest cisza i robi się nudno — Kinia zasypia.

Kinia ma 7 tygodni. Jest córką dzikiej kotki, ale nie odziedziczyła po mamie lęku przed człowiekiem. Kocica już wykastrowana — wróciła na wolność, natomiast jej dzieci — szukają domków. Kinia bezbłędnie korzysta z kuwetki, je posiłki z miseczki i potrafi umyć sobie pyszczek po obiadku.

Szukamy dla Kini odpowiedzialnego domku, takiego — na zawsze. Opiekuna, który obieca, że Kinia zostanie wykastrowana za kilka miesięcy i który zadba o profilaktyczne szczepienia i regularne odrobaczanie Małej. W zamian — otrzyma morze kociej miłości. Jego kolanka już nigdy więcej nie będą zmarznięte, a serduszko puste…

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją prosimy o kontakt mailowy: adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny (po godz. 16:00) z: Magdą 509 581 758, Agą 604 268 143, Moniką 660 725 010 lub Lidką 798 404 876.

A może chcielibyście adoptować Kinię wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę nie mniejszą niż 30zł.
To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC