Kermit już w domku!

Kermit już w domku!

Kermit pojechał do domu!

A oto jego historia:

Kermit jest niezwykle miłym, towarzyskim,  biało-czarnym kawalerem. Kocurek miał swój dom, swoich ludzi i psiego przyjaciela. W jednej chwili wszystko runęło – Pan odszedł na wieki, Pani nie jest i nie będzie w stanie dłużej się nim zajmować się, psi przyjaciel trafił pod opiekę jednej z łódzkich fundacji. Mało brakowało, a Kermit podzieliłby los Łatki – zostałby sam w opuszczonym mieszkaniu. W ostatniej chwili wolontariusze odbierający psa dostrzegli wciśniętą w kąt pokoju białą, przerażoną kulkę. I tym sposobem mamy kolejnego podopiecznego na pokładzie Mruczarni. Początkowo Kermit był bardzo przestraszony, siedział cichutko w kącie klatki chcąc się stać niewidocznym .

Na szczęście jest już lepiej. Kermit pokazał swoje prawdziwe oblicze. To bardzo ciekawy świata,  kontaktowy i niezwykle przyjacielski kocurek . Kocha koty, ale człowieka kocha najbardziej.  Spragniony czułości, pieszczot i uwagi, mógłby godzinami bawić się wędką a najbardziej szczęśliwy jest wtedy, gdy kolana człowieka ma na własność. Poszukujemy dla  chłopaka domu kochającego, takiego, który zadba o niego na dobre i na złe. Domu, który będzie go rozpieszczał, kochał i nigdy, przenigdy nie porzuci. Idealnym byłby dom, w którym mieszka już jakiś towarzyski  zwierz. Preferujemy mieszkania z zabezpieczonym balkonem.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kermit ma 1,5 roku, jest odrobaczony, wykastrowany, zaszczepiony i w pełni oswojony.

 

IMGP9655

IMGP9653

IMGP9652

IMGP9650

IMGP9648

IMGP9641