Karuzel

Karuzel
Data publikacji: 2.07.2018

Karuzel, to siedmiotygodniowy kocur, nic więc dziwnego, że ma w sobie pokłady niespożytej energii. Energia ta napędza jego malutkie ciałko. Razem z bratem i siostrami bryka ile sił w nogach… By po chwili paść i zasnąć niczym malutki, czarno-biały włochaty kamyczek.

Jest rozkoszny i pocieszny. Jeszcze troszkę niezdarny i lękliwy, ale słodki jak słoiczek miodu. Lubi się przytulić, umie pomruczeć gdy mu miło i bezpiecznie. Z kuwetki korzysta, a futerko utrzymuje w jako-takim porządku…

Dla Karuzela szukamy Opiekuna, który będzie miał czas i cierpliwość na wychowanie kociego kawalera. Domku, który zapewni mu zabawę, odpoczynek, jedzonko i weterynarza w odpowiednich proporcjach… Domku, w którym będzie bezpieczny i szczęśliwy przez całe swoje kocie życie.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją prosimy o kontakt mailowy: adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny (po godz. 16:00) z: Magdą 509 581 758, Agą 604 268 143, Moniką 660 725 010 lub Lidką 798 404 876.

A może chcielibyście adoptować Karuzela wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę nie mniejszą niż 30zł.
To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC