Kapsel
Data publikacji: 28.07.2019

Cześć, to ja – Kapsel. Oświadczam, że jestem już zdrowy i zaszczepiony i dlatego zaczynam szukać sobie domku. Coraz bardziej lubię Was – ludzi. Mogę się już z Wami bawić i spać na Waszych kolankach. To wcale nie jest takie straszne, jak wydawało się na początku… Nie wiem, czemu moja mama tak bardzo się Was bała. Najfajniejsze w Was jest to, że umiecie napełniać miskę jedzonkiem i macie wystrzałowe zabawki dla koteczków. Lubię też Wasze ciepło i gdy miziacie mnie tu i tam. Myślę, że zostaniemy przyjaciółmi. Tak myślę…

Kapselek urodził się na działkach pod Łodzią w maju tego roku. Jego rodzeństwo przepadło bez wieści. Jak każdy młodzieniaszek uwielbia zabawę, jedzenie i spanie. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Jeśli jesteście zainteresowani maluszkiem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.
A może chcielibyście adoptować Kapselka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!