Kajka

Data publikacji: 19.06.2021

Kajka jest siostrą Gody, urodziła się w kwietniu 2021 roku. Od dnia przybycia, można było zauważyć, że znacznie „odstaje” od siostry. Jest większa, silniejsza i więcej łobuzuje. Kajka uwielbia być głaskana, tulona oraz noszona na rękach. Większość dnia poświęca zabawie, w której wraz z siostrą uporczywie morduje myszki, piłeczki oraz piórkowe wędki. Zaś po zabawie – czas na jedzonko. W tej dyscyplinie, nie ma sobie równych. Pochłania każdą ilość kamy z talerzyka, musi ją mieć wręcz dozowaną.
Malutka została odpchlona i odrobaczona. Przed nią obowiązkowe szczepienia i czipowanie.
Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Z uwagi na młody wiek, w domku powinien być już inny koci towarzysz. Jesteśmy w Łodzi.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
A może chcielibyście adoptować Kajkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!