Kacper i Margarita

Kacper i Margarita
Data publikacji: 5.02.2019

Czy znacie historię Kacpra i Margarity? To wyjątkowa opowieść o kociej przyjaźni i wsparciu, którego mógłby pozazdrościć niejeden człowiek…
Wychowywali się razem. Mieli wspólny domek i wtedy jeszcze wydawało się, że wszystko będzie dobrze. Kto pomyślałby, że małe kotki mogą mieć w życiu jakieś problemy? Wystarczy się trochę pobawić, pospać, pojeść… A jednak nagle dom przestał być domem. Nie było już miejsca ani dla Kacpra, ani dla Margarity.
Oboje trafili do naszej Fundacji. Kocurek na początku był przerażony – nie rozumiał, co się dzieje, nie chciał wychodzić ze swojej budki. Jego radością i jedyną nadzieją okazała się Margarita. Kocia przyjaciółka pokazała mu, że nie trzeba się bać. Nowe miejsce jest zupełnie bezpieczne i poza budką czeka wiele fajnych przygód. A poza tym – przecież mają siebie. Na dobre i na złe. 🙂
Mijają kolejne miesiące, a koci przyjaciele wciąż jeszcze mieszkają w Mruczarni. Nie znaleźli nowego domku, choć bardzo o tym marzą. Czy jest ktoś, kto chciałby przygarnąć tę wyjątkową dwójkę?
Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny Aga: 604 268 143, Magda: 509 581 758. Prosimy o kontakt po godz. 16:00.

KOMIKS1

KOMIKS2