Kacper- dostojny kocur szuka domku

Kacper- dostojny kocur szuka domku
Data publikacji: 20.11.2018

Nasz Kacper to, jak widać na zdjęciach, pokaźnych rozmiarów Pan Kot. Trafił do Fundacji nie jak większość naszych podopiecznych z ulicy, ale dla odmiany prosto z ciepłego domku, gdzie niestety nie było już miejsca ani dla niego, ani dla Margarity-jego kociej towarzyszki, z którą się wychowywał i z którą trafił do Fundacji po nieudanej adopcji. Margarita została adoptowana z Fundacji 2 lata temu jako kittenka i razem z nią w domu wychowywał się też malutki wtedy Kacperek. Aby nie rozdzielać kotów i by nie doznały jeszcze większej traumy, przyjęliśmy je do Fundacji w dwupaku.

Kacperek to pogodny Kocurek, bardzo milusiński i bezproblemowy jak na kota po takiej traumie. Na początku był bardzo przerażony i nie chciał wychodzić ze swojej budki, więc aklimatyzacja zajęła mu trochę czasu. Na pewno nie bez znaczenia było to, że obok niego była jego przyjaciółka Margarita, która pokazała mu, że nie należy bać się nowej sytuacji i można wyjść do ludzi i innych kotów. Kacperek zaufał znów człowiekowi, powoli wychodzi ze swojej skorupki, daje się głaskać, a nawet brać na ręce. Nie przejawia agresji i toleruje inne koty, z którymi dzieli aktualnie pokój w Mruczarni.

Kacperkowi szukamy raczej domku w dwupaku z jego kocią przyjaciółką Margaritą. Razem będzie im łatwiej zaaklimatyzować się w nowym miejscu. W wyjątkowej sytuacji rozważymy adopcję pojedynczą.

Domek oczywiście musi być odpowiedzialny i na zawsze tak, aby Kacperek nigdy już nie musiał przechodzić traumy, jaką było oddanie go w nieznane miejsce.

Kacperek ma ok. 2 lat, jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, testy Felv i Fiv ujemne, ma czip i książeczkę zdrowia.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i zabezpieczenie balkonu/okien siatką.

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny Aga: 604 268 143, Magda: 509 581 758. Prosimy o kontakt po godz. 16:00.

A może chcielibyście adoptować  Kacperka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli ) – to jedynie 1 zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

IMG_2715

IMG_3655

IMG_3658

Kcper-główne