Kabi – wspaniały koci towarzysz szuka odpowiedzialnego domu

Kabi – wspaniały koci towarzysz szuka odpowiedzialnego domu
Data publikacji: 27.01.2018

Kabi jest ok. 2letnim kotem, który grucha jak gołąb, a zachowuje się jak pies. Chodzi za człowiekiem, wciskając wszędzie swój ciekawski nos i towarzyszy w codziennych czynnościach. Zalotnie ociera się i strzela baranki, domagając głaskania. Lubi się bawić piłkami i drapać pionowe drapaki. Jest strasznym żarłokiem i zdarza mu się myszkować po kuchni w poszukiwaniu smacznych kąsków. A zaraz potem robi niewinną minę, że on tu tylko przypadkiem 😉

Lubi inne zwierzęta, koty i psy. Przy pierwszym kontakcie jest uległy i delikatny. Później się ośmiela i zachęca do kontaktu. Aczkolwiek w swoich zabawach potrafi być natarczywy- dobrze dogadał by się z energicznym kotem w podobnym wieku lub towarzyskim i cierpliwym psem.
Kabi lubi się kłaść w różnych dziwnych miejscach i przypadkiem tam zasnąć- ma to swój cudowny koci urok.

Kocur jest też dobrym wyborem na domowego zwierzaka i przyjaciela dla rodziny z dzieckiem. Obecnie, w Domu Tymczasowym, mieszka z 1,5roczną dziewczynką, wobec który jest cierpliwy i delikatny.

Kabi leczony był z problemów z pęcherzem moczowym. Miał silny stan zapalny oraz struwity w moczu. Niestety są to problemy z tendencjami do nawrotów, zatem przyszły Opiekun musi być tego świadomy i przygotowany na to, że zdrowie Kabiego trzeba będzie kontrolnie monitorować.

Kabi jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony, posiada też chip oraz książeczkę zdrowia.

Jeśli zakochałeś się w tym niezwykłym kawalerze, w sprawie adopcji, skontaktuj się z Kasią: katarzyna@przytulkota.pl; 606 362 939

Dziękujemy!

26692316_1675691875822723_744344845_o

ka3

ka4

ka5

ka6

kab1