Joszi
Wirtualni opiekunowie Josziego:

Pani Iwona D.
Pani Katarzyna Z.
Pracownia Dobrych Emocji

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Joszi jest bardzo wychudzony, co niestety ma związek nie tylko z głodowaniem w ostatnim czasie 😔. Na wstępnym USG jamy brzusznej uwidoczniła się niewielka ilość płynu, którego nie powinno tam być, powiększona śledziona oraz węzły chłonne 😷. Konieczna jest poszerzona diagnostyka oraz konsultacja kardiologiczna 🧑. A skąd on w ogóle się u nas wziął?

Pojawił się pewnego wieczora w stadzie kotów wolno żyjących 🌦. Próbował załapać się na posiłek, jednak stali bywalcy miejsca bardzo szybko pokazali mu gdzie raki zimują 😿. Za jakiś czas podobna scena rozegrała się u innej karmicielki, kawałek dalej. I tam również Joszi sobie nie poradził.

Najwidoczniej, ten słodki „mięczak” do niedawna musiał mieć domek i mniej więcej stałe dostawy pożywienia 😔. Czy się zgubił, czy został wyrzucony, nie dowiemy się pewnie nigdy. Jednak od razu widać, że on jest zbyt cienki i strachliwy na życie i rywalizację z kotami na dworze 😞. Nie umie walczyć o swoje, woli odejść głodny, niż syknąć, nastroszyć ogonek i wylizać miseczkę do czysta.

No i przede wszystkim — Joszi w odróżnieniu od typowych kotów mieszkających na ulicy, lgnie do ludzi. Wzięty na ręce — jest w siódmym niebie 😇. Po klatce na kwarantannie krąży niczym niespokojny tygrys, zabiegając o naszą uwagę i prosząc o mizianie i tulaski.

Kocurek ma około dwóch lat. Przed nim szereg kolejnych badań i konsultacji, kastracja, szczepienie i walka z pasożytami 👩. Trzymajcie kciuki za tego chudzielca. Obyśmy nie wybadali mu tam nic groźnego.

Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą pomoc dla Josziego.

Fundacja Przytul Kota
Kotarbińskiego 19 (jest to adres korespondencyjny, nie jest to adres Mruczarni)
91-163 Łódź
KRS: 0000582607
Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
IBAN: PL92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
SWIFT: BREXPLPWMBK
PayPal: https://paypal.me/fundacjaprzytulkota
tytułem: dla Jasziego