Jaskier – szuka domku

Jaskier – szuka domku
Data publikacji: 03.06.2018

Jaskier to ok. 9-miesięczny bury kocurek o bardzo przyjacielskim i pogodnym nastawieniu do ludzi i innych kotów. Bardzo lubi być noszony na rączkach, bryka jak szalony w pogoni za piłeczką, ma bardzo dużo energii, którą zaraża inne koty. Jest ciekawski, ufny, nie lubi nudy i ciągle chciałaby się bawić, jak nie z człowiekiem, to z innym kotami. To taki kot przylepka, który chciałby być w centrum uwagi.
Jaskier szuka swojego wymarzonego domku i Opiekuna. Opiekun powinni kochać go bezgranicznie i zapewniać mu codziennie odpowiednią dawkę kociej zabawy tak, aby Jaskierek z nudów nie zaczął psocić po kociemu 😉
Kocurek ma wykonaną pełną profilaktykę jest: wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, testy na kocią białaczkę FELV i FIV ujemne, jest zaczipowany i ma książeczkę zdrowia.
Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny Lidka: 798 404 876 Aga 604 268 143, Monika: 660 725 010. Prosimy o kontakt po godz. 16:00.

A jeśli Jaskier nie może być członkiem Twojej rodziny, możesz go adoptować – wirtualnie.
To bardzo proste – wystarczy zgłosić nam mailowo na adres wirtualki@przytulkota.pl gotowość, by zostać wirtualnym
opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł- to jedynie 1zł dziennie, górnej granicy nie ma.
Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale w Fundacji potrafimy je zamieniać w koci dobrobyt.
W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota 😉
Dziękujemy w imieniu Jaskra ❤

IMG_7029

IMG_7079

Jakier-główne zdjęcie

Jaskier