Jack w domku :)

Jack w domku :)
Zostań opiekunem wirtualnym

 

 
Jack to kocurek, który obecnie ma 3 miesiące. Reszta jego rodzeństwa już dawno znalazła kochające domki a Jack wciąż czeka.
Dni mijają, a kocurek siedzi w klatce i tęskni. Chociaż ma zapewnioną dobrą opiekę i towarzystwo przyjaciela Brunona, to brak stałego kontaktu z człowiekiem powoduje, że Jack się wycofuje. Staje się nieśmiały i zdystansowany, unika kontaktu. Dlatego Jack potrzebuje na „cito” prawdziwego domku. Takiego na zawsze, który poświęci mu czas na zabawę, zapewni atrakcje i dużo miłości. Potrzebuje kochających właścicieli, którzy kojącym dotykiem spowodują, że Jack przestanie się bać. We własnym domku kocurek na pewno szybko się oswoi i przekona do człowieka. Miłość i poczucie bezpieczeństwa potrafią zdziałać cuda. Wierzymy, że los do tego malucha się uśmiechnie.
Kocurek bardzo zżył się ze swoim przyjacielem niedoli Brunonem, więc idealnym były wspólny domek dla chłopaków.
Jack jest zdrowy, ma apetyt i pięknie kuwetkuje.
Został odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony.. Posiada chip i książeczkę zdrowia.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt mailowy adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny z Magdą 509 581 758
A może chcielibyście adoptować Jacka wirtualnie?
To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli – to jedynie 1zł dziennie.
To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła!

IMG_3049 (1)