Irysek

Data publikacji: 10.09.2021

Irysek przeżył poważny wypadek. Dostał w głowę rozpędzonym samochodem. Auto połamało mu kości w łepetynce i uszkodziło oko. Na szczęście wszystko jest już w miarę możliwości na swoim miejscu, uszkodzone oko zostało usunięte, a Irysek odzyskał siły i chęci do życia.
Niestety jak dotąd kotek unika miziania i tulenia. Jedyny kontakt jaki z nim nawiązujemy to zabawa przy pomocy wędki. Ciekawość Iryska i chęć na polowanie wygrywają z jego lękiem, wywabiają go z ukrycia i sprawiają, że ten uroczy rudasek na chwilę zapomina, że ludzie krzywdzą. Biega, bryka i salta wywija niczym rozkoszne kociątko czy inny źrebaczek.
Szukamy dla Iryska domu, który zaakceptuje jego lęk przed zbyt dużą bliskością człowieka. Nie wiemy czy kotek ten, po tym co przeżył, jeszcze kiedyś zaufa nam – dwunożnym.
Szukamy domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Mogą w nim mieszkać inne koty.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Iryska wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!