Irka

Data publikacji: 22.07.2020

Irka ma około półtora roku. Urodziła się prawdopodobnie w lutym 2019. Może i wyrosła już na dużą, piękną kocicę, lecz w główce jeszcze… pstro. Irka chodzi po pokojach w poszukiwaniu wrażeń i przygód. Od czasu do czasu zaczepia inne koty, po to by się poganiać i poszaleć, a że nie wszyscy nasi seniorzy to lubią, to mówią jej „pchchyyyk” i machają łapką, by wyjaśnić pewne zasadnicze zagadnienia. Może i królewna za kilka miesięcy się wyciszy, lecz póki co, jest wulkanem energii.
Człowieka nie odstępuje na krok, gania piłeczki i dyndadełka, zwiedza kuwety, analizuje ślady naszych kapci, bawi się okruszkami, suchą karmą, wygląda przez okno, ucieka przez drzwi… Jak to mówią… Żywe srebro.
Irka jest zdrowa, wykastrowana i zaszczepiona. Testy na FIV/FeLV ma ujemne.
Szukamy dla niej domku z dobrze zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją młodej, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kicię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!